Návštěvní kniha

Datum: 04.05.2016

Vložil: František Bauer

Titulek: Re: Stanley

Dobrý den, s otevřením objektu pro veřejnost, se v budoucnu samozřejmě počítá. Musí ale nejdříve dojít k rekonstrukci interiéru objektu tak, aby bylo možné požádat příslušné orgány o potřebná povolení k této činnosti. Takže práce na tento rok jsou zaměřeny tímto směrem.

Datum: 07.12.2015

Vložil: Jiří

Titulek: Ucho

Dobrý den, chci se zeptat, zda budete dělat i druhý zvon, nebo alespoň dobetonovávat ucho. Děkuji

Datum: 09.12.2015

Vložil: František Bauer

Titulek: Re: Ucho

Dobrý den,
levá strana srubu bude rekonstruována stejnou technologií jako pravá část objektu. Musíme se na to ale finančně připravit. Zřízení el. přípojky v letošním roce bylo finančně dost drastické!

František Bauer

Datum: 12.08.2015

Vložil: Karel23

Titulek: Střílny

Zdravím, jakožto Pavlišovák mám k tomuto objektu menší vztah a jsem rád, že provádíte jeho rekonstrukci. Ten zvon je fakt špičkový a neviděl jsem snad žádný lepší. To samé provedení úprav na uchu objektu. Zároveň bych se chtěl zeptat, zda budete vybírat i diamanťák a nebo to zatím z důvodů bezpečnosti dělat nebudete. To samé platí pro střílny L1 a pro M střílnu, zda plánujete jejich repliky. Také by mě zajímalo, jestli do budoucna plánujete dobetonávku zvonu pro pozorování. Vím, že je to dosti nákladné, ale pohledově by to bylo opravdu krásné. Držím Vám pěsti při další rekonstrukci.

Datum: 16.08.2015

Vložil: František Bauer

Titulek: Re: Střílny

Dobrý den, děkuji za dotaz i za pochvalu naší dosavadní práce. Diamantový příkop budeme čistit až po osazení kopií střílen. Střílnu M již máme vyrobenou a čeká na osazení. Je to téměř 200 kg vážící maketa odlitá z ocelolitiny. Na střílnu L1 se připravuje výrobní dokumentace. Co se týče levé strany objektu, tak v budoucnu je v plánu i její rekonstrukce. Jak ale píšete, vše se odvíjí od množství finančních prostředků které se podaří na konkrétní akci připravit. A věřte nebo ne, jedná se o statisíce korun. V posledních dnech jsme započali z pokládkou kabelu pro el. přípojku což by nás mělo zase posunou blíže k plánovanému muzeu.

František Bauer

Datum: 15.06.2015

Vložil: Honza

Titulek: Rekonstrukce

Zdravím, na objekt a okolní objekty jezdím dost často a proto sleduji Vaši precizní práci na objektu. Chtěl bych se zeptat, jaké jsou Vaše cíle pro letošní rok a jaké jsou celkové. Jestli hodláte z objektu udělat muzeum s expozicí, nebo ho hodláte opravit do roku 1938 nebo něco jiného? Děkuji moc za odpověď a držím vám palce!

Datum: 15.06.2015

Vložil: František Bauer

Titulek: Re: Rekonstrukce

Dobrý den, děkuji za pochvalu našeho snažení. Cíle ( hlavní cíl ) pro letošní rok jsou následující. Jako akci roku vidím plánované připojení objektu na el. sít. Pokud vše dopadne podle plánu. mělo by k tomu dojít na přelomu července a srpna. Vzhledem, k poměrně značným nákladům to bude kromě údržby okolí + nějaké menší věci asi vše co v letošním roce dokážeme.

Co se týče budoucnosti, tak plány jsou následující. Po elektrifikaci objektu a získání potřebných povolení chceme objekt zpřístupnit veřejnosti. To znamená, že objekt je rekonstruován v duchu dobového vzhledu exteriéru i interiéru. dokud však nebude provedena rekonstrukce po stavební stránce, zařízení do objektu s největší pravděpodobností zatím instalováno nebude!

Datum: 21.06.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Rekonstrukce

Děkuji za odpověď. Tak to se těším, až bude expozice přítupná i veřejnosti. Držíme Vám palce a doufáme, že se také do objektu někdy podíváme. Jinak plánujete i repliky střílen? A ikdyž je to asi otázka, kterou slyšíte často od každého "bunkráka", ale butete mít i kanon a vybavenou střeleckou místnost? Vím, že ej to hudba budoucnosti, jelikož oprava kanonu je velmi zdlouhavá, ale třeba budete mít štěstí, jako na OP-S 25, kde mají kanony dva. Díky moc a přeji mnoho úspěchů s pozdravem Honza.

Datum: 12.12.2014

Vložil: František Bauer

Titulek: Návštěvní kniha opět v provozu

Vážení návštěvníci těchto stránek. Nešťastnou náhodou došlo ke smazání Návštěvní knihy kterou jsme zde měli. Ode dnešního dne můžete tuto možnost znovu využívat a napsat nám své dotazy popř. připomínky.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek